PROFIL
ĽUDSKÉ ZDROJE
PRIORITY
NOVINKY
KARIÉRA
REFERENCIE
KONTAKTY
Nachádzate sa: SPOLOČNOSŤ > PROFIL

PROFIL

V GEMTEX, a.s. nadväzujeme na štyridsaťročnú históriu textilnej výroby. Venujeme sa produkcii spodného prádla a pletenej konfekcie. Vybudovali sme špičkový závod, vybavený najmodernejšou technikou a s vysokou efektivitou.

Našou cieľovou skupinou je náročná pokožka našich zákazníkov. Preto neustále pracujeme na tom, aby naše výrobky počnúc voľno-časovým oblečením cez pyžamá, nočné košele, spodky, funkčné vrchné ošatenie, slipy, boxerky, nohavičky, bustierky, tielka, tričká, body a termo prádlo, teda všetko, čo sa vás dotýka, bolo príjemné, pekné a trvácne.

Sme rýchli, spoľahliví a módni. Týždenným plánovaní sme dosiahli, aby naši klienti dostali svoje objednávky presne na termín.

Produkujeme najznámejšie svetové značky. Spolupracujeme s významnými producentmi v textilnom sektore.

Vďaka najmodernejšiemu strojovému parku, a samozrejme zručnosti šičiek vieme denne vyprodukovať cca 13 000 kusov výrobkov . Dosiahli sme to aj 85% produktivitou a hlavne presnou metódou práce.

Naše výrobky spĺňajú svojím spracovaním najvyššie estetické, módne aj funkčné kritériá, vďaka čomu majú stále miesto na európskom trhu.

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci od práce vo mzde až po komplexné zabezpečenie výroby /strihy, pomocný materiál až do finálneho zabalenia výrobku/.

Strojové vybavenie: naše stroje sú značky Juki a Yamato.